Základová deska na klíč, která vám nepřivodí vrásky

S námi se nemusíte o základovou desku starat, postavíme vám ji kvalitně a odborně. Máme sehraný tým řemeslníků, termíny plníme včas a garantujeme, že nedojde k nečekanému navýšení ceny.

Jak postavíme základovou desku

Pro přesné plánování a efektivní organizaci práce používáme aplikaci Stavario.
Daří se nám tak předcházet až 70 % běžných chyb nejen při stavbě základových desek.
Součástí aplikace je elektronický stavební deník, do kterého můžete kdykoliv nahlédnout.

#1 Získáte projekt


Stavba základové desky se neobejde bez projektové dokumentace. Té předchází geologický průzkum, během kterého se zjistí stav zeminy, vlastnosti podzemních vod. Měří se také množství radonu kvůli výběru izolace. Dále je nutné posouzení od statika

Pokud projektovou dokumentaci nemáte, oslovte projektanta, který s vámi vše potřebné vyřeší. Připravenou dokumentaci s vámi poté zkonzultujeme a připravíme nacenění a harmonogram prací.

#2 Spočítáme cenu


Poté, co nám zašlete projektovou dokumentaci, přejdeme k nacenění a naplánujeme harmonogram stavby. Přesnou cenu a délku stavby vám řekneme podle projektu. Protože to nastavujeme na míru, rozpočet ani termín nepřekročíme.

#3 Získáme stavební povolení


Ještě než povoláme řemeslníky a bagr, je potřeba vyřídit stavební povolení. Ušetříme váš čas při jednání s úřady a vyřešíme to za vás

Během 20 let ve stavebnictví jsme povolení získávali nespočetněkrát. Dlouhodobě navíc sledujeme změny zákonů, takže víme, jak na to.

#4 Postavíme základovou desku
 

  1. Nejprve bagrista odstraní vrchní část půdy.
  2. Vyhloubíme základové pasy. Na nich bude stát nosné zdivo. 
  3. Připravíme prostupy, tedy široké potrubí, kde budou rozvody vody, elektřiny a kanalizace. 
  4. Základové pasy poté zabetonujeme. Položíme na ně tvárnice, které vyztužíme a zalijeme betonem. 
  5. Pomocí štěrku vyplníme prostor mezi pasy a po zarovnání naneseme výztuž. 
  6. A pak konečně celou základovou desku zalijeme betonem.

#5 Přidáme izolaci základové desky

Samotná základová deska není hotová, dokud nemá izolaci proti vodě a radonu. Tu připravíme, až beton ztvrdne, což potrvá tři až čtyři týdny.

Na izolaci se nejčastěji využívají asfaltové pásy a PVC-P fólie. Více o izolaci základové desky se dočtete v článku na našem blogu. >>

#6 A pak už je na řadě hrubá stavba

Ve chvíli, kdy dokončíme izolaci, je základová deska hotová. Předáme vám ji spolu s dokumentací v online stavebním deníku Stavario. I léta po dokončení stavby najdete všechny informace o konstrukci na jednom místě.

Po základové desce přichází na řadu hrubá stavba obsahující nosné zdi, střechu nebo okna. Nechcete hledat jinou firmu na dokončení stavby? Rádi vám pomůžeme a postavíme váš vytoužený dům na klíč. >>

6 důvodů, proč svěřit základovou desku nám

Jsme z Ústí nad Labem, ale pomůžeme vám se stavbou domu po celé republice.

Cenu desky víte předem

Rozpočet je od začátku jasný. V případě, že bychom museli cenu upravit, dozvíte se to dopředu a změnu vám pošleme ke schválení v aplikaci. Díky přesnému nacenění jde ale jen o výjimečné situace.
 

Práci dokončíme včas

Dodržení termínu je vždy naší prioritou. Daří se nám to díky aplikaci Stavario, ve které řídíme práce podle předem stanoveného harmonogramu. Aktuální stav si v aplikaci můžete kdykoliv sami ověřit.

Stavbu vedeme online

V elektronickém stavebním deníku Stavario najdete kompletní přehled o stavebních pracích. Pomocí aplikace řídíme spolupráci jednotlivých profesí a předcházíme až 70 % chyb.
 

S úřady to vyřešíme za vás

Máte lepší věci na práci než čekání ve frontách na úřadech kvůli pár razítkům? Nemusíte se tím stresovat, veškerá povolení zařídíme za vás. Vy tak budete mít čas na rodinu a opravdu důležité věci.
 

Garantujeme odbornost

Díky 20leté praxi v oboru víme, jak si vybrat profíky ze všech profesí. Víme, co od sebe čekat, a vaše stavba bude díky tomu plynulá, technologicky perfektně zvládnutá a bez překvapení.
 

Dostavíme celý dům

Pokud se nechcete stresovat s hledáním jiné firmy na další stavební práce, tak vám postavíme celý rodinný dům na klíč. Bez stresu, stejně jako vaši základovou desku.

 

Máme za sebou 20 let zkušeností a postavili jsme stovky základových desek

Spolupráci s firmou Stav-idea hodnotím velice pozitivně. Jednání pana Beneše považuji za velmi seriózní, vždy byl ochotný reagovat na připomínky a pružně se přizpůsobit změnám na poslední chvíli. 

Jako bonus pak působí možnost sledovat průběh prací online díky jejich vlastní webové aplikaci.

Martin K., kterému jsme připravili základovou desku v Chomutově
NejŘemeslníci

Realizace základů pro rodinný dům jsem poptal u firmy pana Beneše a udělal jsem dobře. Práce byla odvedena kvalitně a vyhověl mým požadavkům, které byly navíc. Například základy na opěrnou zeď, připojení kanalizace a vody. Plus je elektronický deník, v kterém mohu denně sledovat průběh prací. 

Firmu Stav-idea mohu jen doporučit.

Jiří V., kterému jsme připravili základovou desku v Jirkově
NejŘemeslníci

Základové desky, které jsme postavili

Cenu základové desky dopředu spočítáme tak,
abyste neplatili nic navíc

Zakládáme si na přehledném nacenění, které vám připravíme na míru. Díky tomu zaručíme, že se cena nezvýší. Pro lepší představu o rozpočtu vám prozradíme, že cena desky se pohybuje od 224 000 Kč do 1 milionu. A nebo koukněte na ceny desek, které jsme už postavili.

Základová deska za
224 000—320 000 Kč

Nejlevnější varianta. Plocha 80 m², rovný terén, zděný dům.

Základová deska za
420 000—600 000 Kč

Nejčastější realizace. Plocha 150 m², mírně svažitý terén, zděný dům.

Základová deska za
700 000—1 000 000 Kč

Nejdražší varianta. Plocha 250 m², svažitý terén, dřevostavba.

Nechte nám na sebe kontakt a stavbu základové desky
s vámi nezávazně probereme


Zodpovíme vám otázky týkající se například ceny či průběhu prací.
Pokud zatím nemáte připravenou projektovou dokumentaci, napište nám i tak, poradíme vám.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Další dotazy vám ráda zodpoví Michaela

Michaela Hrbková
asistentka jednatelky

hrbkova@stav-idea.cz

+420 601 128 549

Přečtěte si o stavbě základových desek na klíč také na našem blogu

Jak na izolaci základové desky

Jak na izolaci základové desky

Dům před vlhkostí a nebezpečným radonem chrání izolace základové desky. Pokud není izolace v pořádku, hrozí vám plíseň a v krajních případech dokonce rakovinové onemocnění. Ve stavebnictví se nejčastěji využívají asfaltové pásy a izolační folie. Kterou si vybrat a jaké jsou mezi nimi rozdíly? Poradíme vám.

Cena základové desky na klíč – jak opravdu ušetřit

Cena základové desky na klíč – jak opravdu ušetřit

Stavba základové desky není zrovna levná záležitost. Největší položkou bude beton a lidská práce. Za co ještě zaplatíte? A dá se ušetřit, aniž byste snížili kvalitu a bezpečnost domu? Poradíme vám.