Postavíme vám rodinný dům na klíč. Bez stresu

Stavíme rodinné domy na klíč už 20 let. V aplikaci online stavebního deníku vidíte každý náš krok i náklad. Zakládáme si na odbornosti a bezproblémové komunikaci, abyste bydleli včas, bez stresu při výstavbě a v domě, kde bychom chtěli zestárnout i my.

Jak stavíme rodinný dům krok za krokem


Používáme aplikaci Stavario. Vy s ní kontrolujete stav stavby a komunikujete s námi, kdy chcete. My díky ní předvídáme až 70 % běžných chyb, které se na stavbách dějí.

1# Získáte projektovou dokumentaci


Pokud ještě k domu nemáte projekt, nevadí. Oslovte projektanta, který k němu za vaší asistence vytvoří prováděcí dokumentaci. Tu vám rádi odborně zkonzultujeme. Zaplatíte za ni i 100 tisíc korun, ale ve výsledku mnohonásobně ušetříte. Je totiž tak detailní, že díky ní naceníme celý dům na korunu přesně a vyhneme se improvizaci i zbytečným chybám na stavbě.

Když zvolíte jednodušší a levnější projektovou dokumentaci ke stavebnímu povolení, doporučíme vám architekta a designéra, kteří doplní základní projekt o praktické detaily. Pak vám dům naceníme.

2# Spočítáme cenu rodinného domu


Do 4 týdnů dostanete nacenění rozepsané položku po položce. Když vyberete vzorový domek, nacenění jen upřesníme. Výsledná cena se už nepohne, pokud vy sami nenavrhnete třeba větší verandu nebo nezvolíte jiné dveře.

Díky přesné prováděcí dokumentaci a 20 letům zkušeností vybereme technologie i materiál tak, aby vám dům vydržel v perfektní kondici i po 50 letech bydlení.

3# Zařídíme za vás stavební povolení


Ještě než pustíme bagr na pozemek, vybavíme spolu pár dokumentů. Povolením pověříme našeho stážistu, který za vás úřady oběhne. Má za sebou desítky schválených žádostí a perfektní přehled o nejnovějších změnách ve stavebních zákonech. Jeho úsilí vás bude stát navíc jen pár korun.

4# Vyléváme základovou desku domu


Základy kopeme bagrem i ručně, to aby byly co nejpřesnější. Dodržujeme přesné technologické postupy a používáme materiály, na kterých jsme se shodli s projektantem i s vámi. 

Všechny fáze výstavby desky uvidíte na fotkách v aplikaci Stavario a můžete je kdykoliv komentovat. Vše řešíme ve správném pořadí, aby se do finální desky už zpětně nezasahovalo. Po zalití ji necháme ztvrdnout. Podívejte se, jak stavíme základy domu. >>

5# Stavíme dům, který si zasloužíte


Na základové desce roste hrubá stavba. Nosné zdi, perfektně izolovaná okna i střecha. Když je hrubá stavba dokončená, naženeme do interiéru instalatéry a zedníky. Máme hotové rozvody, vytápění, nastříkané omítky i vylité podlahy. 

V této fázi potřebujeme i vás. Vybereme společně podlahy, obklady do koupelny, dveře a doladíme i technologie chytré domácnosti. Dotáhneme prostě dům tak, abyste se mohli nastěhovat.

6# Dům za vás zkolaudujeme


Ještě než si pozveme někoho ze stavebního úřadu ke kolaudaci, projdeme s vámi celý dům a podíváme se po drobných nedodělcích. Mistr si vše poznačí do předávacího protokolu a podepíše termín jejich nápravy.

Zařídíme veškeré papíry ke kolaudaci a domluvíme s úřadem její termín. Díky online stavebnímu deníku zodpovíme úředníkovi všechny dotazy a doložíme, že je celá stavba v souladu s projektem. Máte zkolaudováno a můžete se nastěhovat.

7# Vy bydlíte, Stavario je za vás ve střehu


Bydlíte ve vysněném domě. Dobře vám slouží, když o něj pečujete. Stačí, když necháte čas od času vyčistit komín, zařídíte servis kotle a vymetete okapy. Kdy je na to správný čas, klidně pusťte z hlavy. Stavario vás na údržbu domu v pravou chvíli samo upozorní. To aby se vám v domě bydlelo bezstarostně a aby jednou sloužil i vašim dětem.

6 důvodů, proč nám svěřit dům na klíč

Jsme z Ústí nad Labem, ale pomůžeme vám se stavbou domu po celé republice.

Cenu domu znáte předem

Cena je od začátku jasná. Pokud bychom museli s cenou hýbat, víte to dopředu a náklady schvalujete přímo v aplikaci. Díky přesnému nacenění jde ale o výjimečnou situaci.
 

Stavbu vedeme digitálně

Díky online stavebnímu deníku Stavario máte perfektní přehled o dění na stavbě. S aplikací přesně koordinujeme spolupráci jednotlivých profesí a předvídáme tak 70 % karambolů.
 

Garantujeme odbornost

Za 20 let v oboru jsme si vybrali profíky ve všech řemeslech. Víme, co od sebe čekat, a vaše stavba bude díky tomu plynulá, technologicky perfektně zvládnutá a bez překvapení.
 

Chyby netutláme

Stavbu odborně odřídí i náš stavbyvedoucí. U výstavby celého domu, nebude žádný řemeslník tutlat své pochybení, protože jim je nestrháváme z výplaty a rovnou je na vlastní náklady opravujeme.

Úřady oběháme za vás

Dlouhé fronty na stavebním úřadě vypusťte z hlavy. Vše za vás rychle zařídíme. Vyptáme si od vás jen dokumenty. A vám ušetříme nervy a čas, který klidně věnujte své rodině.
 

Výstavbou nekončíme

Staráme se o vás i po výstavbě. Stavario vám od této chvíle hlídá veškerou údržbu a servis domu. Díky tomu bude v perfektní kondici, i když ho svěříte do rukou další generaci.

Máme za sebou 20 let zkušeností a postavili jsme stovky vysněných domů

Aplikace Stavario sladí výstavbu, údržbu i prodej domu

Aplikaci Stavario vyvinul sám CEO naší společnosti, Josef Beneš. S aplikací propojíme všechny profese na stavbě ve správnou chvíli, komunikujeme s vámi podle potřeby a staráme se o stavbu i po předání klíčů.

Výstavbu točíme, fotíme, ale neotravujeme vás každodenním voláním. Dotazy pokládáte přímo v aplikaci a schvalujete zde i veškeré změny. Šetříte tak čas i náklady.
 

Díky digitálnímu vedení stavby zařídíme kolaudaci na lusknutí prstů. Úředník v ní dohledá, že je stavba přesně podle projektu a vy bydlíte natotata.
 

Po výstavbě vás appka upozorní na všechny kroky údržby domu. Od vypouštění radiátorů, přes revize komínů a kotlů až po kontrolu těsnosti střechy.
 

Stavario je jako certifikát původu. Doložíte s ním průběh stavby i stáří domu a díky tomu ho snadno prodáte. Zatím to ale žádného majitele z našich zákazníků nenapadlo.

Cenu domu na klíč spočítáme do 4 týdnů tak, abyste neplatili nic navíc


Udělejte si představu, kolik by mohl stát váš dům, a rovnou nás kontaktujte. Vysvětlíme vám, kolik co na stavbě stojí a ukážeme vám i vzorové projekty domů.

Nechte nám na sebe kontakt a váš dům s vámi nezávazně probereme


Na úvodním setkání probereme vaši představu a zodpovíme vám otázky k ceně i časové náročnosti stavby.
Pokud ještě nemáte projektovou dokumentaci nebo jasnou vizi, ozvěte se nám i tak, rádi vám poradíme.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Další dotazy vám ráda zodpoví Michaela

Michaela Hrbková
asistentka jednatelky

hrbkova@stav-idea.cz

+420 601 128 549

Přečtěte si o stavbě rodinných domů na klíč také na našem blogu

Projektová dokumentace krok za krokem: na co nezapomenout a kde nešetřit

Projektová dokumentace krok za krokem: na co nezapomenout a kde nešetřit

Až budete mít hotovou studii stavby, získáte perfektní náčrt svého vysněného domu. Náčrt pak musíte překlopit do jazyka stavebníků a úředníků. S tím vám pomůže projektant, se kterým dojdete až prováděcímu projektu. To aby vám stavební firma dům nacenila na korunu přesně a vyhnuli jste se karambolům na stavbě. Projděte si, co všechno by měla projektová dokumentace obsahovat.

Studie stavby: důležitý podklad pro projekt, který zohlední vaše potřeby

Studie stavby: důležitý podklad pro projekt, který zohlední vaše potřeby

Ještě než stavební firma poprvé kopne do země, aby postavila váš vysněný dům na klíč, musíte udělat několik kroků. První z nich je studie stavby. Její cena začíná na 30 tisících a hotová může být už za 14 dní. Díky architektonické studii získáte perfektně znázorněnou ideu domu a potřebné podklady pro projektanta. Projděte si s námi fáze studie a odhalte její další výhody.